ČLENSTVÍ 2020


CHCI svůj klub
ČLENSTVÍ 2020

ČLENSTVÍ 2020

Staňte se naším členem a získejte spoustu výhod! Ať již v podobě zvýhodněného fee, 50% slevy na míčky, 4x fee na Mistrovství klubu a další benefity! A jsme kousek od centra!

Balíček
obsahuje:

  • členství v GCHOD
  • 4x fee zdarma na Mistrovství klubu
  • vstup na tréninkové plochy
  • 50 % sleva na tréninkové míče
  • výhodné ceny fee
  • ... a spousta dalších výhod
3 000 CZK
 

Hodkovičky

Devět klidných jamek na pravém břehu Vltavy

Přestože jsou Hodkovičky vyloženě městskou devítkou jen pár minut cesty autem od centra, tak díky krytí z jedné strany Vltavou a z druhé vysokými stromy nabízejí až skoro venkovský klid. Tedy, nabízely by, kdyby nebyly tolik vyhledávané pražskými golfisty. Ti mají nedaleko Vyšehradu k dispozici jak vyzrálou devítku o délce 2750 metrů, tak nadstandardní množství tréninkových ploch, na kterých už od roku 2010 navíc působí Golfová akademie Skopový. Příznivé klimatické podmínky umožňují prakticky celoroční hru golfu, a to na letní greeny. Hřiště se uzavírá pouze v případě, že rtuť teploměru klesne pod bod mrazu.

50°1′ 33.76″ N, 14°1′ 4.87″ E

Vltavanů 546, 147 00 Praha 4

+420 737 284 377

Chci rezervovat balíček


Další balíčky

ZAČÍNÁM s golfem
Hraj golf, změň život Certifikovaný produkt

Hraj golf, změň život

Úvodní nabídka jak začít s golfem je inspirována úspěšným projektem Hraj golf, změň život z roku 2010. Nově balíček nabízí: 3 vstupy na hřiště (z toho 2x s trenérem ve skupinové lekci) a veškeré vybavením, které je pro Váš trénink potřebné.

299 CZK
Chci vědět víc

ZAČÍNÁM s golfem
KURZ S 50% SLEVOU!

KURZ S 50% SLEVOU!

Golfistou snadno a rychle! Kurzy pro začátečníky, kteří ještě nedrželi golfovou hůl a chtějí se seznámit s golfovými základy. Navíc akce! Přiveď svého kamaráda a získáš tak 50% slevu! Více na: www.hodkovicky.cz/

3 900 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
UŽ VÍM JAK NA TO - KURZ

UŽ VÍM JAK NA TO - KURZ

Pro ty, kteří by si chtěli osvojit základy golfové hry. V pravidelných týdenních blocích budete pod vedením plně kvalifikovaných profesionálních trenérů zdokonalováni v technice golfového švihu a krátké hry.

1 900 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
OSVĚDČENÍ PRO HRU HCP 54

OSVĚDČENÍ PRO HRU HCP 54

Zkouška je určena pro absolventy kurzu pro začátečníky, kteří chtějí získat "Osvědčení pro hru na hřišti" a pokročilé hráče, kteří ještě nezískali HCP 54.

1 600 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
SPECIÁLNÍ KURZY

SPECIÁLNÍ KURZY

Kurz skórování, Kurz přihrávek a Pre Shot Routine - to jsou speciální kurzy na zlepšení golfových dovedností, se kterými nejste úplně spokojeni a chtěli byste je zlepšit. Více informací na http://www.hodkovicky.cz/skupinove-kurzy

1 900 CZK
Chci vědět víc

© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Vyberte si z nabídky ve své lokalitě, Překvapíme tě dostupností golfu,
Zázemím a nabídkou jak pro nové Začínající hráče, tak i pro ty pokročilé.

Loading...

Pokračujte zde