DNY Bav se golfem NA D+D REAL CZECH MASTERS!Přijďte za námi na D+D Real Czech Masters a vychutnejte si a vyzkoušejte golf!

Největší golfová událost v Česku je tady. Od 19. do 22. srpna se koná sedmý ročník turnaje D+D Real Czech Masters, díky kterému můžete vidět na vlastní oči špičkové světové hráče ze série European Tour. A zároveň se spolu s námi můžete bavit golfem, protože golf je férový sport pro celou rodinu. Připravili jsme pro vás zónu Bav se golfem, kde si celá rodina vyzkouší golf a každý si může uhrát svůj výsledek. Na každém ze čtyř stanovišť v ZÓNĚ Bav se golfem a jednom stanovišti na drivingu, budete mít 5 ran k tomu abyste skórovali.

Zvládnete každou ránou trefit putt do jamky na 1 metr? A co na 3 metry? Trefíte chip všemi pěti ranami do výseče na 15 metrů? Trefíte se do výseče i z bunkru? A odpálíte 50metrový drive a trefíte výseč? Zapíšete všech 25 bodů? Stavte se u nás, bavte se golfem a splňte si svou výzvu! Každý výsledek se počítá. Za odevzdanou score kartu můžete dostat držák na golfový míček (samozřejmě i s míčkem).

Navíc si u nás můžete zamluvit lekci s trenérem na drivingu a vylepšit si tak svůj švih. Nebo na puttovacím koberci natrénovat na putt o 100 000 Kč, který na turnaji pořádá jeden z našich partnerů Raiffeisenbank.

Děti mohou vyzkoušet SNAG (hru se speciálními plastovými holemi a barevnými textilními míči, která nenásilnou formou dětem pomůže ke správným základům švihu a dokáže je plynule připravit pro hru s opravdovými holemi a míči na běžné jamky). Uvnitř areálu pak u stánku ČGF nezapomeňte omrknout novou kolekci reprezentačního oblečení Czech Golf Teamu.

DEN Bav se golfem


Zajímavosti

Česká golfová federace slaví 90 let. A má se čím chlubit!

Devadesát let organizované činnosti oslaví v prosinci český golf. Československý golfový svaz byl založen na ustanovující valné hromadě ve středu 2. prosince 1931, nynější Česká golfová federace je přímým nástupcem....

všechny zajímavosti

Víte, že

Par

Každá jamka má svoji normu, které se říká par jamky. Stejně tak i celé hřiště je znormováno svým parem, což je součet všech parů jamek. Tato norma je závislá na obtížnosti a délce dané jamky. Par je počet ran, na který by měl golfista jamku v ideálním případě uhrát. Na hřišti najdeš několik krátkých, tříparových jamek a několik dlouhých, pětiparových jamek. Nejčastější par jamky je 4.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Gurmánské víkendy

Čertovo Břemeno

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde