Indoor GC Erpet Praha


Navštivte naše hřiště

Golf Club Erpet Praha

50°3′ 51.55″ N, 14°24′ 39.50″ E

Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5

+420 777 880 004

martin.besta@bestalent.cz

www.gcep.cz

Erpet Golf Centrum je společensko-sportovní areál a již dvacet let je přístavem nejen milovníků golfu, ale i dobrého jídla, relaxace a zdravého pohybu. Golfové zázemí s driving range, golfovými simulátory, puttingem a pitchingem nemá u nás konkurenci.

Zahrát si zde můžete tenis, squash, badminton, stolní tenis, malou kopanou. Pochutnat si můžete na lahodném jídle a pití v útulné restauraci či na venkovní terase. Sluníčko si užijete u našeho venkovního bazénu.

Lokace v blízkosti centra Prahy s možností hlídaného parkoviště, zároveň unikátní kombinace konferenčních a sportovních prostor přímo nahrává netradičnímu řešení, které nadchne a pobaví. Věříme, že pokud přijdete jednou, budete se k nám rádi vracet celoročně, stejně jako všichni naši spokojení zákazníci.
Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Golfová akademie

Golfová akademie

V maximálním počtu 4 osob Vám nabízíme praktickou výuku golfu (základy golfového švihu) - 2 hodiny s trenérem (1 hodina = 50 min.)

490 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Golfová obuv

Golfová obuv je obuv speciálně upravená pro hraní golfu. Úpravy spočívají ve zpevnění podrážky i kůže boty. Na podrážce pak také často bývají hřeby nebo kolíky z plastu nebo kovu, tzv. spiky, které hráčům zaručují stabilitu při odpalu.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 81 hřišť

Navštivte jedno
z 81 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2018
Loading...