Praha - Motol

Navštivte naše hřiště

Praha - Motol

50°3′ 47.65″ N, 14°20′ 23.95″ E

Goldscheiderova, 150 00 Praha 5 - Motol

257 216 584

gcp@gcp.cz

www.gcp.cz

Jeden z nejstarších klubů u nás. Devítijamkové hřiště v pražském Motole bylo otevřeno už v roce 1926, když jeho premiérovým čestným předsedou byl Jan Masaryk, syn prvního českého prezidenta. Dnešní podobu získalo hřiště v sedmdesátých letech minulého století a dodnes je známe především pro své výrazné členění. Kopcovitý terén je výzvou pro všechny typy golfistů, kteří si zde ověří jak svou technickou zdatnost, tak fyzickou odolnost. Ne nadarmo se o motolském hřišti traduje, že jediná rovina je zde podlaha v místní klubovně. Výrazné sklony na prakticky všech fairwayích často hráče nemile překvapí, především odskoky jejich míčků.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Začínáme s golfem

Začínáme s golfem

Vaše první lekce golfu! Pokud jste si golf vždycky chtěli vyzkoušet, ale nikdy jste nedrželi hůl v ruce, pak je tento balíček přesně pro vás. Přijďte si vyzkoušet tuto krásnou hru k nám do Golf Clubu Praha. Přijít můžete i ve dvou

350 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Kurz start

Kurz start

pro ty, kteří to s golfem myslí vážně. Cílem kurzu je získání tzv. Osvědčení pro hru na golfových hřištích. Každého účastníka, který absolvuje kurz odměníme bonusem 20 % slevou na hrací členství a voucherem na 9 jamek pro parťáka.

9 990 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

TURNAJOVÁ HRA VS. PŘÁTELSKÁ HRA

Pravidla golfu se začátečníkům zdají hodně tvrdá. Někdy jsou. V turnaji se přísně dodržují. V přátelské hře s kamarády se některé věci odpouští. Dělají tak zejména začátečníci. Po dosažení určité úrovně hry dostanete pravidla pod kůži a budete je dodržovat automaticky i v přátelské hře.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde