Kurz golfu - začátečníci


ZAČÍNÁM s golfem
Kurz golfu - začátečníci

Kurz golfu - začátečníci

Kurz je určen pro každého, kdo po golfu pokukuje. Lekce jsou uskutečněny v krásném prostředí na drivingu Cinda, Císařská Louka, Praha5. Profesionální přístup zaručen! Možnost navázat kurzem pro pokročilé.

Balíček
obsahuje:

  • 3 ks základní golfové hole
  • 4 x 50 min trénink s profesionálním trenérem PGAC
  • 4 x koš na driving (50 míčů v koši)
  • 3 golfové míče TaylorMade
  • vstup na tréninkové plochy
3 490 CZK
 

Driving Cinda

Driving Cinda je golfový areál v centru Prahy, kde najdete krásné přírodní prostředí a kvalitní tréninkové plochy, které mohou navštívit nejen profesionální golfisté, ale také méně zkušení hráči a začátečníci.

Na drivingu sídlí Český Golfový Klub (ČGK), který spolupracuje s několika dalšími golfovými kluby a hřišti, a umožňuje tak možnost hry pro své členy po celé ČR.

Každoročně se ČGK zapojuje do dění v golfovém světe, připravuje golfové turnaje pro dospělé i děti, také pro začátečníky, zapojuje se do soutěží a golfové ligy, navštěvuje školy, uskutečňuje kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Rádi na golfu vidíme nové tváře, a tak pokud i vy chcete golf vyzkoušet kontaktujte nás 731 125 120, www.cgk.cz. 

Golfové zázemí: klubovna, dvoupatrové kryté odpaliště, vyhřívané kóje, putting green, chipping green, večerní osvětlení drivingu, restaurace, kavárna.

50°3′ 44.21″ N, 14°1′ 50.50″ E

Císařská louka, Praha 5

+420 731 125 120

Chci rezervovat balíček


Další balíčky

SEZNAMUJI SE s hrou
Golfová akademie

Golfová akademie

Golfová akademie formou pravidelného kroužku je určena pro malé hráče ve věku od 6 do 18 let. Akademie probíhá na drivingu Cinda v centru Prahy. Vítáme úplné začátečníky, ale také již pokročilé hráče.

4 800 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Kurz golfu - pokročilí

Kurz golfu - pokročilí

Kurz je určen pro hráče s malými herními zkušenostmi nebo jako návaznost na kurz pro začátečníky. Lekce jsou uskutečněny v krásném prostředí na drivingu Cinda, Císařská Louka, Praha 5. Profesionální přístup a individuální domluva.

3 500 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Golfové členství

Golfové členství

Se členstvím v ČGK si můžete zahrát až na 47 golfových hřištích a navíc můžete čerpat několik členských výhod (např. sleva na drivingu Cinda, buggy zdarma). Základní členství START lze kdykoliv během roku rozšířit.

1 000 CZK
Chci vědět víc

© Bav se golfem 2022

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde