den Bav se golfemVyzkoušej si GOLF, sport na celý život!

Chceš si vyzkoušet sport, který tě může provázet celý život? Rád soutěžíš a máš chuť si vydařený zážitek okořenit výhrou? Přijď se pobavit na náš DEN Bav se golfem!

DEN Bav se golfem je zábavný den pro všechny s chutí do pohybu. V rámci jednoho dne jsme pro tebe připravili ochutnávku golfu, která tě přivede k tajům této hry, včetně dalších sportovních, soutěžních a zábavných aktivit.

ZDARMA si můžeš vyzkoušet golf, zamluvit si lekci s trenéry nebo soutěžit o ceny. Když projdeš čtyřmi golfovými stanovišti, můžeš si zahrát své první jamky na golfovém hřišti a ochutnat tak opravdový golf.

 

Program DNE Bav se golfem:

1. blok dne:

8.00 Začátek programu
8.30–12.00 Program v rámci stanovišť
11.00 Golfová exhibice – ukázka golfových holí
12:30 Vyhlášení vítězů – jednotlivá stanoviště
   

2. blok dne:

12:00–17.00 Pokračování programu v rámci stanovišť
13:00 Otevření jamek pro zájemce o golf, kteří prošli všechna golfová stanoviště
14:00 Zahájení puttovacího turnaje – registrace do turnaje probíhá celý den
16:00 Golfová exhibice – ukázka golfové hry výkonnostními hráči
17:30 Vyhlášení vítězů – jednotlivá stanoviště + puttovací turnaj + Snag děti

 

DNY Bav se golfem NA D+D REAL CZECH MASTERS!

Přijďte za námi na D+D Real Czech Masters a vychutnejte si a vyzkoušejte golf!

Největší golfová událost v Česku je tady. Od 19. do 22. srpna se koná sedmý ročník turnaje D+D Real Czech Masters, díky kterému můžete vidět na vlastní oči špičkové světové hráče ze série European Tour. A zároveň se spolu s námi můžete bavit golfem, protože golf je férový sport pro celou rodinu. Připravili jsme pro vás zónu Bav se golfem, kde si celá rodina vyzkouší golf a každý si může uhrát svůj výsledek. Na každém ze čtyř stanovišť v ZÓNĚ Bav se golfem a jednom stanovišti na drivingu, budete mít 5 ran k tomu abyste skórovali.

Zvládnete každou ránou trefit putt do jamky na 1 metr? A co na 3 metry? Trefíte chip všemi pěti ranami do výseče na 15 metrů? Trefíte se do výseče i z bunkru? A odpálíte 50metrový drive a trefíte výseč? Zapíšete všech 25 bodů? Stavte se u nás, bavte se golfem a splňte si svou výzvu! Každý výsledek se počítá. Za odevzdanou score kartu můžete dostat držák na golfový míček (samozřejmě i s míčkem).

Navíc si u nás můžete zamluvit lekci s trenérem na drivingu a vylepšit si tak svůj švih. Nebo na puttovacím koberci natrénovat na putt o 100 000 Kč, který na turnaji pořádá jeden z našich partnerů Raiffeisenbank.

Děti mohou vyzkoušet SNAG (hru se speciálními plastovými holemi a barevnými textilními míči, která nenásilnou formou dětem pomůže ke správným základům švihu a dokáže je plynule připravit pro hru s opravdovými holemi a míči na běžné jamky). Uvnitř areálu pak u stánku ČGF nezapomeňte omrknout novou kolekci reprezentačního oblečení Czech Golf Teamu.

DEN Bav se golfem


Zajímavosti

Česká golfová federace slaví 90 let. A má se čím chlubit!

Devadesát let organizované činnosti oslaví v prosinci český golf. Československý golfový svaz byl založen na ustanovující valné hromadě ve středu 2. prosince 1931, nynější Česká golfová federace je přímým nástupcem....

všechny zajímavosti

Víte, že

Péče o hřiště

Součástí golfové etikety a povinností každého hráče je i správně pečovat o hřiště. Po odehrání míče často na fairwayi zůstane vyseknutý „řízek“, tedy drn, který při odpalu uřízne hlava hole. Takový drn je nutné dát zpět na původní místo a zašlápnout ho, aby trávník co nejdříve zregeneroval. Při krátké hře, kdy míček letí na green z velké výšky, vzniká tzv. pitchmark (důlek v greenu po dopadu míčku). Nos u sebe vždy vypichovátko, kterým jej můžeš opravit. Vstoupíš-li do bunkeru (písečná překážka),...

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Gurmánské víkendy

Čertovo Břemeno

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde