Ochutnávka golfu


ZAČÍNÁM s golfem
Ochutnávka golfu

Ochutnávka golfu

Nevíte, zda je golf pro Vás ten pravý sport? Pojďte to jednoduše zjistit! Balíček obsahuje jednu lekci s trenérem. Potřebujete pouze sportovní oblečení, vše ostatní Vám zapůjčíme.

Balíček
obsahuje:

  • zapůjčení golfových holí
  • 1x lekci s trenérem
  • neomezené množství golfových míčů k tréninkovým lekcím s trenérem
  • vstup na cvičné plochy
280 CZK
 

Golf klub Osyčina

V Dobříkově se nachází znormované 9 jamkové golfové hřiště, jehož výstavba byla zahájena v roce 2007. Přestože nevyniká délkou (3214 m ze žlutých a 2910 z červených odpališť), pro množství přírodních i modelovaných nástrah je výzvou pro každého hráče. Na jeho ploše se rozprostírají mokřady a hřiště lemují potoky. Dominantou hřiště je skupina přes 200 let starých památných dubů.

Hráči mají k dispozici tréninkové zázemí s driving range délky 270 m, putting a chipping green, golfový simulátor aboutGolf, půjčovnu a prodej drobných golfových potřeb, občerstvení s posezením v klubovně i na slunečné terase, parkoviště.

Součástí je i ubytování v Cedrovém penzionu z kanadského červeného cedru. Jsou zde 4 komfortně vybavené apartmány s celkovou kapacitou 20 osob. Přilehlý areál nabízí další sporty - tenis, volejbal, fotbal a jiné.

50°0′ 4.05″ N, 16°1′ 6.70″ E

Dobříkov 199, 566 01 Vysoké Mýto

+420 777 222 910

Chci rezervovat balíček


Další balíčky

ZAČÍNÁM s golfem
Hraj golf, změň život Certifikovaný produkt

Hraj golf, změň život

Úvodní nabídka jak začít s golfem je inspirována úspěšným projektem Hraj golf, změň život z roku 2010. Nově balíček nabízí: 3 vstupy na hřiště (z toho 2x s trenérem ve skupinové lekci) a veškeré vybavením, které je pro Váš trénink potřebné.

299 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Intenzivní golfový kurz

Intenzivní golfový kurz

Intenzivní golfový kurz zakončený HCP zkouškou (Osvědčením pro hru na hřišti = golfový řidičák, přidělení HCP 54). Obsahuje 8 lekcí s trenérem (teorie, driving range, chipping a putting green, hra na hřišti), výtisk pravidel golfu

3 750 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Golf pro dva s ubytováním

Golf pro dva s ubytováním

Balíček ubytování a golfu pro 2 osoby: Ubytování 2 noci v apartmánu v Cedrovém penzionu přímo na hřišti se snídaní. Neomezený vstup na hřiště na 3 dny. Vstup na cvičné plochy, 200 tréninkových míčů, zapůjčení golfového vybavení.

3 190 CZK
Chci vědět víc

© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde