Zajímavosti Bav se golfem - úvodVážení přátelé golfu,

platforma Bav se golfem vstupuje do své třetí sezóny, ve které chystáme další nové aktivity, abychom oslovili co nejvíce potenciálních zájemců o náš sport. Naším cílem je vám nabídnout mnoho zajímavých argumentů, textů a výzev, které postupně mohou vzbudit zájem o golf u dalších nových hráčů.
Pro nás golfisty nejde vesměs o převratné novinky, ale novým zájemcům můžou pomoci při jejich rozhodování.

Rozhodli jsme se v periodicitě 14 dnů uveřejňovat seriál Zajímavosti Bav se golfem. Články, které nabídnou různé pohledy na golf a především také důvody, proč si golf vyzkoušet. Obsah seriálu je plně k dispozici ke sdílení, texty jsou otevřené k dalšímu publikování. Naopak věříme, že je využijete na svých sociálních sítích ke sdílení se svými přáteli.

Společnými silami chceme získat vyšší virální dosah, tedy zásah nových zájemců o golf přirozenou cestou, která je čtenářům stále vzácnější. Věříme, že nám pomůžete šířit osvětu golfu a že se stanete součástí platformy Bav se golfem. Náš zájem je společný, více hráčů na golfových hřištích a v klubech, tak aby se také náš sport stal atraktivní volnočasovou zábavou pro celou rodinu.

Seriál Bav se golfem uveřejníme zde vždy jednou za 14 dní ve čtvrtek.

Děkujeme předem za vaši aktivitu

Poznámka: Viralita je nekontrolovatelné šíření obsahu, kdy obsah převezmou (dnes hlavně) fanoušci na sociálních sítích a médiích a začnou vše šířit sami. Důležité je, že to dělají masově, opravdu ve velkém množství. Vedle sociálních sítí se viralita může projevovat prostým slovním předáváním (word of mouth).

 

Den Bav se golfem


Zajímavosti

18 důvodů, proč začít s golfem - pokračování

Důvodů, proč hrát golf je řada, každý golfista dokáže přesvědčit o těch svých důvodech. Nicméně všechny spojuje, že jde o celoživotní aktivitu. V druhém pokračování přibližujeme dalších devět možných důvodů, proč je...

všechny zajímavosti

Víte, že

Modré džíny

Nejméně vhodné jsou na golf, stejně jako pro většinu jiných sportů, modré džíny. Golfová etiketa naopak doporučuje nošení trička s límečkem (nebo se stojáčkem) a plátěné kalhoty. Moderní doba však do golfu přinesla uvolněný styl. Proto než se vypravíš na golf, stačí zvolit sportovní a komfortní oblečení.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 108 hřišť

Navštivte jedno
z 108 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Vyberte si z nabídky ve své lokalitě, Překvapíme tě dostupností golfu,
Zázemím a nabídkou jak pro nové Začínající hráče, tak i pro ty pokročilé.

Loading...

Pokračujte zde