HRAJEME! Pojďte na golf!Golf má zelenou a vy s ním! Česká golfová hřiště se teď otevírají všem, nejen golfistům. Možná golf ještě nehrajete, ovšem teď máte parádní příležitost si ho vyzkoušet. A co víc - provětrat si hlavu a zasportovat si na čerstvém vzduchu v krásném prostředí. Vyzkoušejte si hřiště, která jsou otevřená všem začátečníkům i bez jakéhokoliv golfového umění - na tzv. akademiích. Pokud máte ve svém okolí nějakého golfistu, vyrazte třeba s ním.

Na golfových akademiích si můžete zahrát, aniž byste potřebovali tzv. „zelenou kartu“, která vás opravňuje ke vstupu na opravdové velké hřiště. Akademie jsou zkrácená hřiště, většinou jen s tříparovými jamkami. Nejsou ale určeny pouze pro začátečníky, využívají se také k tréninku krátkých přihrávek a puttů.

Monitorujeme pro vás aktuální informace na takových hřištích.
Vyhledejte si své hřiště ve svém okolí na naší mapě hřišť.

Hledejte naši modrou ikonku Bav se golfem. Aktuální informace a podmínky najde na kartě každého takového hřiště.


Zajímavosti

Jak moc dobře znáte českého golfového hrdinu?

Český golf má nového hrdinu. Ondřej Lieser se probojoval po dvou triumfech v sérii Challenge Tour na nejvyšší European Tour a několik dnů už plní zprávy o jeho úspěchu (nejen) golfová média. Kdo je ale vlastně muž, který může plánovat...

všechny zajímavosti

Víte, že

Putt

Putt je nejčastější úder v golfu, v ideálním případě představuje 50 % úderů na hřišti. Tento úder se používá na greenu (jamkovišti) a velmi často na něm závisí celkové skóre hry. Proto trénink puttování rozhodně nezanedbávej.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 111 hřišť

Navštivte jedno
z 111 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

DEN Bav se golfem

Golfový klub Hluboká nad Vltavou

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde