Driving 1. Slovanský golfový club

Navštivte naše hřiště

Driving 1. Slovanský golfový club

49°44′ 9.79″ N, 13°24′ 59.01″ E

Na vyhlídce 242, 326 00 Plzeň

+420 774 430 493

recepce@1slgc.cz

www.1slgc.cz

Driving Range se nachází v plzeňské městské části Lobzy, naproti střelnici ASO Dukla Plzeň. Golfové odpaliště je přístupné PRO KAŽDÉHO, ať hraje golf aktivně nebo se chce s touto hrou seznámit.

Naším mottem je přiblížit golf každému, kdo o něj projeví zájem. Ve spolupráci s našimi profesionálními hráči – trenéry, jsme připravili několik novinek, které jak doufáme, pomohou zlepšit Vaši golfovou hru, hru Vašich dětí a některé z Vás např. připraví na zkoušku golfové způsobilosti, dříve zvanou Zelená karta.

Na Driving Range se dostanete pěšky, na kole i autem. Pro návštěvníky s vozidly máme vyhrazená parkovací místa na parkovišti před střelnicí, ze kterého můžete k samotnému odpališti přejít lávkou přes řeku.
Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
V tuto chvíli pro Vás nemá hřiště žádnou nabídku.

Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z týčka. Touto holí s největší hlavou, nejvýraznějším zvukem při úderu a nejdelším shaftem dosahují nejlepší hráči úderů se vzdáleností kolem 300 metrů. Pro začínajícího hráče je driver zároveň nejhůře ovladatelnou holí, protože sebemenší chyba v odpalu vychýlí míček z osy letu, takže je dopad značně nepřesný. Proto driver používají až zkušení golfisté.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde