Kořenec

Navštivte naše hřiště

Kořenec Golf & Ski Resort

49°31′ 49.14″ N, 16°45′ 14.20″ E

Kořenec 174, 680 01 Boskovice

+420516467504

recepce@korenec-golf.cz

www.korenec-golf.cz

Více než golf.
Návrat ke kořenům přírody.

Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody a srdcem přírodního parku Řehořkovo Kořenecko. Je to místo poskytující nebývalý rozhled na malebnou scenérii Českomoravské vysočiny s čistým ovzduším v panensky nedotčené přírodě bez průmyslové zátěže. 

V současnosti je na Kořenci  znormované 18-ti jamkové hřiště, krytý driving range s travnatými odpališti, putting a chipping green, cvičné bankry, stylová klubovna, šatny, sprchy a sauna a kongresové prostory. Na hřišti najdete dva stylové srubové altánky využívané především jako občerstvovací zastávky pro návštěvníky hřiště. Srubová klubovna získala ocenění Stavba Jihomoravského kraje. Součástí resortu je tříhvězdičkový hotel a restaurace se stylovou krajovou kuchyní.

Resort je proslulý ojedinělými klubovými turnaji s bohatým občerstvením v klubovně i na hřišti. Díky poloze mimo civilizaci resort hojně využívají návštěvníci k vícedenním nonstop-golfovým pobytům či golfovým výukovým kurzům. Dlouholetou tradici zde mají dětské prázdninové kempy, pořádané v průběhu celých prázdnin.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
SEZNAMUJI SE s hrou
S RODINOU NA GOLF

S RODINOU NA GOLF

Víte, že do 10 km od nás je možné využít mnoho aktivit? Síť cyklotras, westernové městečko Boskovice, Zámek Boskovice, Rájec Jestřebí a Křtiny. Nedaleko se také nachází nejdelší přístupná soustava Sloupsko - Šošůvských jeskyní.

3 000 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Dámský víkend

Dámský víkend

Pojeďte si se svojí partou kamarádek odpočinou do krásné přírody drahanské vrchoviny.

Každý večer pro Vás bude připravena láhev sektu nebo vína.

4 800 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Vícedenní golfové pobyty

Vícedenní golfové pobyty

Udělejte z výuky golfu nezapomenutelný zážitek. Výukový kurz je určen Vám všem, kteří zamýšlíte získat zkoušku HCP. Nabízíme tří, čtyř a pětidenní variantu - cena se odvíjí podle počtu účastníků. Termín si můžete zvolit sami.

6 990 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
NONSTOP GOLFOVÝ POBYT

NONSTOP GOLFOVÝ POBYT

Poznejte vyhlášenou golfovou romantiku v srdci přírodního parku. Hrajte golf od rána do večera, užívejte si prvotřídní gastronomie, uvolněte svaly v naší sauně. Budeme o Vás pečovat s láskou.
Cena 3 dny / 2 noci / 1 osoba.

4 490 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Staňte se součástí udržitelného rozvoje

„ Zacházej se Zemí dobře. Nezdědil jsi ji od svých předků, ale dlužíš ji svým dětem. “ Dochované indiánské přísloví odkazuje k myšlence udržitelnosti, která není objevem moderní společnosti, ale tvořila podstatu moudrosti...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 113 hřišť

Navštivte jedno
z 113 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde