Ostravice


Navštivte naše hřiště

Golf & Ski Resort Ostravice

49°33′ 1.25″ N, 18°21′ 44.57″ E

Ostravice 75, 739 14 Ostravice

+420 - 724 907 913

info@golf-ostravice.cz

www.ostravice-golf.cz

Překrásné hřiště uprostřed Beskyd, sevřené mezi Lysou horou a Smrkem

Na Ostravici se podařilo vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech herních úrovní. Hřiště osloví začínající hráče a stejně tak otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která svou polohou nenápadně zasahuje do hry. Další jamky ukazují zase jinou tvář hřiště, které se zde více uzavírá a zavádí hráče do nádherných zákoutí listnatých lesů, které umí hráče občas potrápit, ale i navodit romantickou náladu při pohledech do krásné okolní krajiny.


Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
START KARTA

START KARTA

Pro Vaši první golfovou hru obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 9 žetonů na cvičnou louku a 3x hru na 9jamkovém zkráceném hřišti.

990 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
ZAŽIJ GOLF

ZAŽIJ GOLF

Tento balíček je určen vždy pro 2 osoby (uvedena je cena za obě osoby dohromady). Chcete s Vaším partnerem vyzkoušet golf? Není nic snazšího. V Ostravici jsme pro Vás připravili celodenní golfový program.

1 900 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
STAŇ SE GOLFISTOU

STAŇ SE GOLFISTOU

Zaujal Vás golf a chcete se stát plnohodnotým golfistou, získat zelenou kartu a hrát ne všech hřištích bez omezení? Pak pro Vás máme ten správný víkendový program. Náš dvoudenní kurz Vás naučí vše, co potřebujete znát.

4 900 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
ROČNÍ ČLENSTVÍ START +

ROČNÍ ČLENSTVÍ START +

Zajímáte se o možnosti vstupu do golfového klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start. Kromě uvedeného získáte registraci v ČGF, možnost účasti v turnajích a 30% - 50% slevu na další fee.

5 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
FEE NA MISTROVSKÉM HŘIŠTI

FEE NA MISTROVSKÉM HŘIŠTI

V ceně všech hracích poplatků je bezplatné využití šaten a sprch, vč. zapůjčení ručníku a další služby. Cenové zvýhodnění pro seniory i děti je samozřejmostí a současně každé úterý 2 fee za cenu 1.

1 590 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Osmnáct jamek

Standardní hřiště se skládá z osmnácti jamek s normou 72 ran. Existují však hřiště dvanáctijamkové, devítijamkové, nebo dokonce jen šesti jamkami. Nejsou však ani vyjímkou resorty s 27, 36 i více jamkami. 

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 88 hřišť

Navštivte jedno
z 88 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Woman´s Golf Day

Golf Bechyně

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde