Yard Resort - Předboj


Navštivte naše hřiště

Yard Resort - Předboj

50°13′ 24.35″ N, 14°28′ 32.75″ E

Ke Tvrzi 7, 250 72 Předboj

+420 730 186 837

golf@yardresort.com

golf.yardresort.com

Začněte s golfem v Předboji!

Yard Resort se nachází jen pár minut za Prahou a nabízí veřejné 9jamkové hřiště, kvalitní tréninkové plochy a příjemné zázemí. Díky variabilní délce a obtížnosti je hřiště vhodné pro hráče všech výkonnostních skupin. Golfový resort nabízí turnaje a výukové programy pro všechny - od dětí až po seniory.

Kromě golfu si můžete v Předboji zahrát také footgolf, což je unikátní kombinace fotbalu a golfu, nebo třeba zacvičit zumbu. V areálu najdete též restauraci, školící centrum a ubytování. Resort je také velmi oblíbeným místem pro svatby.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Zapište si do kalendáře
Sousedé, pojďte na golf

Sousedé, pojďte na golf

Vážení sousedé z Předboje a okolních obcí, Yard Resort pro vás má dárek v hodnotě 6 900 Kč. Nabízíme vám možnost začít hrát golf zcela nezávazně a zdarma. Začínáme v neděli 12. 5. 2019 od 18:00. 

Yard Resort - Předboj

50°′ 24.35″ N, 14°28′ 32.75″ E

Ke Tvrzi 7, 250 72 Předboj

+420 730 186 837

golf.yardresort.com

12.05.2019
18:00
více informací

ZAČÍNÁM s golfem
Golfová ochutnávka

Golfová ochutnávka

Úvodní seznámení s golfem v délce 60 minut. Vyzkoušejte si odpálit svůj první míček a zahrát ho do jamky. Součástí balíčku je zapůjčení holí a tréninkových míčů.

500 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Úvod do golfu

Úvod do golfu

Vyzkoušejte si základní golfové techniky pod vedením zkušeného trenéra. Balíček obsahuje 180 minut výuky vč. zapůjčení holí a tréninkových míčů.

1 500 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Kurz HCP 54

Kurz HCP 54

Komplexní příprava pro získání "Zelené karty" (HCP 54). Kurz zahrnuje 10 lekcí s trenérem, vstup na cvičné plochy a hřiště, zapůjčení holí a míčů, závěrečnou certifikaci a navíc vstup do klubu YRGC zdarma.

6 900 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Členství v Předboji

Členství v Předboji

Roční členství s registrací u ČGF a širokou nabídkou výhod. Cena nezahrnuje jednorázový vstupní poplatek a volitelný příplatek za neomezenou hru. Sleva pro děti, seniory a rodiny. Více na http://golf.yardresort.com.

2 000 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Green

Green je nejchoulostivější a nejvíce opečovávaná část hřiště, česky nazývaná jamkoviště. Jedná se o nejníže střiženou plochu, na které je umístěna cílová jamka. Green vyžaduje pečlivou údržbu: seká se až jednou denně, pravidelně se provzdušňuje, válcuje, pískuje a hnojí.  Mezi golfisty často uslyšíš, jak hovoří o rychlosti greenu. Ta se udává ve stopách. Čím je rychlost greenu větší, tím je obtížnější dopravit míček do jamky, protože je náchylnější na terénní nerovnosti.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 85 hřišť

Navštivte jedno
z 85 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

HERNÍ DOVEDNOSTI

Poděbrady

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde