Panorama golf na Kácově


Navštivte naše hřiště

Panorama Golf Resort

49°46′ 11.31″ N, 15°0′ 58.84″ E

Panorama 1, Kácov 285 09

+420 312 29 29 29

info@panoramagolf.cz

www.panoramagolf.cz

Prostor máte, zážitky jsou na vás!

Pouze 35 minut od Prahy, v malebné krajině Posázaví, se nachází 27 jamek Panorama Golf Resortu. Jednotlivé devítky FOREST, MEADOWS a RIVER nabídnou jedinečný golfový i estetický zážitek výkonnostním i rekreačním hráčům. Speciální pozornost je věnována dětem a začátečníkům, kteří na každé jamce najdou svá plnohodnotná odpaliště. Velkorysé jsou i tréninkové plochy s krytými i travnatými odpališti, fitting kójí, dvěma putting i chipping greeny a cvičnými bunkery. Výjimečný je také clubhouse Panorama Golf Resortu, který vyhrál cenu Stavby roku 2017 Středočeského kraje.  Vedle golfového zázemí clubhouse nabízí i  hotel, konferenční prostory či dětskou hernu a Panorama restaurant, kde vaříme výhradně ze surovin z ekofarmy Kozojedy a od dalších regionálních výrobců.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
SEZNAMUJI SE s hrou
Poprvé na golfu

Poprvé na golfu

Neměli jste zatím možnost si zkusit golf? Přijďte objevit kouzlo golfu do krásného prostředí Posázaví. V Panorama Golf Resortu Vám nabízíme 55 min. lekci pro začátečníky pod profesionálním vedením na rozlehlých cvičných plochách.

500 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Trénink s Markem Novým

Trénink s Markem Novým

Přijďte zdokonalit Vaše golfové schopnosti s jedním z nejlepších hráčů české golfové scény a Head Pro Panorama Golf Resortu, Markem Novým. Vylepšíte nejen Váš švih, ale také znalosti a schopnosti course managementu.

1 000 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

18 důvodů, proč začít s golfem - pokračování

Důvodů, proč hrát golf je řada, každý golfista dokáže přesvědčit o těch svých důvodech. Nicméně všechny spojuje, že jde o celoživotní aktivitu. V druhém pokračování přibližujeme dalších devět možných důvodů, proč je...

všechny zajímavosti

Víte, že

Barevné kolíky

Všude na světě se používají k označení překážek na hřišti kolíky stejné barvy. Na hřišti nejčastěji najdete kolíky bílé barvy značící hranici hřišti, tzv. out ouf bounds, kolíky červené barvy vymezující podélnou vodní překážku nebo kolíky žluté barvy ohraničující příčnou vodní překážku. Během sportovních turnajů se mohou hranice překážek zdůrazňovat barevným sprejem nastříkaným na zemi.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 108 hřišť

Navštivte jedno
z 108 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Vyberte si z nabídky ve své lokalitě, Překvapíme tě dostupností golfu,
Zázemím a nabídkou jak pro nové Začínající hráče, tak i pro ty pokročilé.

Loading...

Pokračujte zde