Panorama golf na Kácově


Navštivte naše hřiště

Panorama Golf Resort

49°46′ 11.31″ N, 15°0′ 58.84″ E

Panorama 1, Kácov 285 09

+420 312 29 29 29

info@panoramagolf.cz

www.panoramagolf.cz

Prostor máte, zážitky jsou na vás!

Pouze 35 minut od Prahy, v malebné krajině Posázaví, se nachází 27 jamek Panorama Golf Resortu. Jednotlivé devítky FOREST, MEADOWS a RIVER nabídnou jedinečný golfový i estetický zážitek výkonnostním i rekreačním hráčům. Speciální pozornost je věnována dětem a začátečníkům, kteří na každé jamce najdou svá plnohodnotná odpaliště. Velkorysé jsou i tréninkové plochy s krytými i travnatými odpališti, fitting kójí, dvěma putting i chipping greeny a cvičnými bunkery. Výjimečný je také clubhouse Panorama Golf Resortu, který vyhrál cenu Stavby roku 2017 Středočeského kraje.  Vedle golfového zázemí clubhouse nabízí i  hotel, konferenční prostory či dětskou hernu a Panorama restaurant, kde vaříme výhradně ze surovin z ekofarmy Kozojedy a od dalších regionálních výrobců.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
SEZNAMUJI SE s hrou
Poprvé na golfu

Poprvé na golfu

Neměli jste zatím možnost si zkusit golf? Přijďte objevit kouzlo golfu do krásného prostředí Posázaví. V Panorama Golf Resortu Vám nabízíme 55 min. lekci pro začátečníky pod profesionálním vedením na rozlehlých cvičných plochách.

500 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Trénink s Markem Novým

Trénink s Markem Novým

Přijďte zdokonalit Vaše golfové schopnosti s jedním z nejlepších hráčů české golfové scény a Head Pro Panorama Golf Resortu, Markem Novým. Vylepšíte nejen Váš švih, ale také znalosti a schopnosti course managementu.

1 000 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Týčko

Na začátku byla hromádka hlíny, na kterou si hráč před odpalem položil míček. Znamenalo to však, že golfista měl stále špinavé ruce. Proto George F. Grant - jihoafrický dentista - vynalezl dřevěný kolíček, který se zatlačil do země a na něj se postavil míček. Týčko se v nezměněné podobě používá dodnes. Týčko zapichuj do trávníku tak, že si napřed vložíš do dlaně míč a teprve pak zatlačíš na týčko přes plochu míče. Má to hned dvě výhody: půjde ti to snadněji a míček bude rovnou ležet na týčku.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 85 hřišť

Navštivte jedno
z 85 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

HERNÍ DOVEDNOSTI

Poděbrady

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde